Drukarki fiskalne ELZAB

Drukarka fiskalna ELZAB MeraELZAB Mera

ELZAB Mera to pierwsza drukarka ELZAB dedykowana dla supermarketów i miejsc, które wymagają solidnego mechanizmu drukującego, dużej szybkości wydruku paragonów i dłuższych niż standardowe rolek papieru. Dzięki dużej liczbie (200 tysięcy) obsługiwanych towarów drukarka ELZAB Mera może być używana w placówkach o największym asortymencie (supermarkety, hipermarkety, składy, hurtownie). Spełnia wszystkie wymagania, jakie stawia nowoczesny handel detaliczny i hurtowy. Ze względu na małe pole podstawy, proporcje i zwartość obudowy jest szczególnie polecana do aranżacji kompaktowych stanowisk POS.

 
 

więcej o drukarce ELZAB Mera


ELZAB Omega - fiskalna drukarka paragonówELZAB Omega

ELZAB Omega to jednobryłowa drukarka fiskalna szczególnie polecana do butików, sklepów odzieżowych, księgarń i salonów sprzedaży. Zastosowany w drukarce ELZAB Omega wyświetlacz znajduje się na górnej, skierowanej do klienta ścianie drukarki. Jego umiejscowienie można zmieniać w zależności od potrzeb (z lewej, z przodu i z prawej strony drukarki) tak, aby niezależnie od układu stanowiska kasowego, był on zawsze widoczny dla klienta. Wyświetlacz znajduje się na górnej, skierowanej do klienta ścianie drukarki.

więcej o drukarce ELZAB Omega

 


ELZAB Omega F - fiskalna drukarka paragonów, wersja aptecznaELZAB Omega F drukarka apteczna

ELZAB Omega F  to jednobryłowa drukarka fiskalna szczególnie powszechnie spotykana w aptekach. Zastosowany w drukarce ELZAB Omega F wyświetlacz znajduje się na górnej, skierowanej do klienta ścianie drukarki. Jego umiejscowienie można zmieniać w zależności od potrzeb (z lewej, z przodu i z prawej strony drukarki) tak, aby niezależnie od układu stanowiska kasowego, był on zawsze widoczny dla klienta.więcej o drukarce ELZAB Omega F (wersja apteczna)

Centrum pobierania aktualizacji Obsluga klienta wazne