Odczyt dokumentów

 

 

SaldeoSMART Odczytywanie Dokumentów to platforma do odczytywania papierowych i elektronicznych dokumentów z opcją importu faktur do programu księgowego lub systemu ERP.  Jest połączony z elektronicznym archiwum dokumentów dla biura i firmy.

To nowoczesna aplikacja online, która analizuje skanowane dokumenty Firmy (faktury sprzedażowe i kosztowe) oraz pobiera z nich potrzebne do księgowania informacje (daty, kwoty netto i VAT według stawek, dane kontrahenta, numer konta bankowego a także opcjonalnie pozycje towarowe z faktury).
Dzięki temu, odczytane faktury można zaimportować bezpośrednio do programu księgowego, bez konieczności ich ręcznego przepisywania.

Dzięki SaldeoSMART:

  • ograniczysz koszty związane z przetwarzaniem dokumentów (nawet o 50%),

  • wszystkie dokumenty Firmy będą dostępne w formie elektronicznej 24h/dobę,

  • wyszukanie potrzebnego dokumentu będzie niezwykle szybkie.

Elektroniczne archiwum dokumentów

Raz dodany dokument do SaldeoSMART jest zawsze dostępny dla księgowych i pracowników Firmy – 24h/dobę, z każdego miejsca na świecie.
Dzięki systemowi automatycznego odczytywania faktur, dokumenty są dokładnie opisane, co powoduje, że ich późniejsze wyszukiwanie jest szybkie i proste.

Odczytywanie i import wyciągów bankowych w programie księgowym

SaldeoSMART odczytuje nie tylko dane z faktur, ale również transakcje pochodzące z wyciągu bankowego lub potwierdzenia przelewu.

Wyciąg pobrany w formacie PDF bezpośrednio z bankowości elektronicznej, w SaldeoSMART zamieniany jest na listę poszczególnych transakcji z wysoką skutecznością

Odczytywanie pozycji towarowych z faktur

SaldeoSMART odczytuje pozycje towarowe na fakturach wraz z informacjami:

  • kod producenta (jeśli występuje),
  • nazwa towaru, ilość, jednostka,
  • cena jednostkowa, stawka VAT,
  • wartość netto i brutto.

Jest to opcja dodatkowo płatna (+ 30% abonamentu).